SÍTO A3 43T

790,00 Kč

Síťovina 43T je vhodná především pro tisk na tmavý textil, má výrazně vyšší propustnost barvy oproti jemným sítům. 

Originální, ručně vyráběné dřevěné sítotiskové rámy značky Kredenc Sítotisk (rozměr rámu 46 x 57 cm, efektivní tisková plocha A3), vyrobené z kvalitního smrkového dřeva, jsou - spíše něž alternativou k hliníkovým rámům - volbou stylu.

Dřevo, jako materiál má vynikající vlastnosti vhodné pro výrobu sítotiskových rámů. Rámy mají vynikající odolnost vůči vodě, barvám i všem druhům chemických látek, se kterými přijdou při tisku do styku. Vysoká pevnost a nízká hmotnost jsou hlavními přednostmi dřevěných rámů. Při správném zacházení mohou sloužit po mnoho let.

Na rám je napnutá jemná japonská síťovina NBC EX (s vyšší pevností) o hustotě 43 vláken na cm. Hodnota napnutí je 10N - ideální především pro ruční tisk na TEXTIL. Síťovina na ně aplikovaná výborně drží, a zároven v případě poškození, se dá snadno odstranit pro opětovné napnutí.

Dřevěné rámy se také snadno udržují a rychle schnou. Další výhodou dřevěných rámů je nesrovnatelně nižší cena oproti hliníkovým rámům. Profil rámu je niní masivnější a to 35 x 25 mm. Dodací lhůta max 14 dní. Rámy s napnutou sítovinou posílám Českou Poštou jako "balík do ruky" takže jsou pojištěné a nemělo by jim nic stát.

poznámka: síta je třeba před prvním použitím řádně odmastit!

Vyrobeno v ČR. 100% HANDMADE

Pozn.: Informujte se prosím o dostupnosti a skladových zásobách před objednáním.