SÍTO A3 53T

790,00 Kč

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ: na dostupnost se informujte mailem.

 

Středně jemná síťovina 53T je vhodná pro tisk na textil. Hodnota 53T je univerzální, má široké spektrum využití, vhodná pro vodové barvy i plastizoly. 

Originální, ručně vyráběné dřevěné sítotiskové rámy značky Kredenc Sítotisk (rozměr rámu 46 x 57 cm, efektivní tisková plocha A3), vyrobené z kvalitního smrkového dřeva, jsou - spíše něž alternativou k hliníkovým rámům - volbou stylu.

Dřevo, jako materiál má vynikající vlastnosti vhodné pro výrobu sítotiskových rámů. Rámy mají vynikající odolnost vůči vodě, barvám i všem druhům chemických látek, se kterými přijdou při tisku do styku. Vysoká pevnost a nízká hmotnost jsou hlavními přednostmi dřevěných rámů. Při správném zacházení mohou sloužit po mnoho let.

Na rám je napnutá jemná japonská síťovina NBC EX (s vyšší pevností) o hustotě 53 vláken na cm. Hodnota napnutí je 10N - ideální především pro ruční tisk na TEXTIL. Síťovina na ně aplikovaná výborně drží, a zároven v případě poškození, se dá snadno odstranit pro opětovné napnutí.

Dřevěné rámy se také snadno udržují a rychle schnou. Další výhodou dřevěných rámů je nesrovnatelně nižší cena oproti hliníkovým rámům. Profil rámu je niní masivnější a to 35 x 25 mm. Dodací lhůta max 14 dní. Rámy s napnutou sítovinou posílám Českou Poštou jako "balík do ruky" takže jsou pojištěné a nemělo by jim nic stát.

poznámka: síta je třeba před prvním použitím řádně odmastit!

Vyrobeno v ČR. 100% HANDMADE

Pozn.: Informujte se prosím o dostupnosti a skladových zásobách před objednáním.