SÍTOTISK STARTER KIT - papír/grafika

8 999,00 Kč

NOVINKA - SADA NA SERIGRAFII - TISK GRAFIKY NA PAPÍR!

Studio Krednec nabízí sadu "Sítotisk Starter Kit - papír/grafika" pro začátečníky, kteří si chtějí sami v domácích podmínkách vytvářet vlastní sítotiskové šablony. Sada obsahuje všchny potřebné pomůcky, které si běžně nekoupíte např. v obchodech výtvarnými potřebami.. Všechny nástroje jsou ručně vyráběné a doplněné profesionálními komponenty.

Sada obsahuje:

- ruční ovrstvovací korýtko z nerezu (šířka 340mm)

- 3x kvalitní dřevěný rám o rozměrech vnějších 460 x 570 mm se sítovinou (100T) - využitelná tisková plocha o formátu A3+ (síla napnutí sítoviny je 10N). Sítoviny jsou vhodné hlavně pro tisk grafiky/serigrafie.

- 1x těrka jasanová dřevěná s profi gumou 7mm (tvrdost 80 shore) 31 cm

- fotocitlivá emulze na vodové barvy 1 l

- kontrastní spray na předlohy vytištěné na pauzák či folii

- odvrstvovač na šablony 1 l

- 3x sítotisková vodová barva Grafiprint 500 g (černá, modrá a červená)

- 1x speciální ekologický čistič na barvy (0,5l)  Nově v sadě!!!

- 1x deska na tisk vodovzdorná formátu A3+ 

- vysoce krycí tuš na tvorbu předloh + pero, kaligrafický štětec (2ks)

- špachtle, lepicí páska, rukavice, houbička a další drobné pomůcky...

==========================================

KURZ ZDARMA PRO 2 OSOBY!!!

K sadě dostanete ZDARMA celodenní individuální kurz sítotisku pro 2 osoby (cena kurzu v roce 2015 pro 1 osobu je 2.800,- takže získáte bonus v ceně 5.600,- kč. !# Lze uplatnit jen jednou a nelze odečíst od ceny pokud nabídku nevyužijete!), kde se naučíte jak přesně s těmito věcmi pracovat, na co si dávat pozor, čemu se vyvarovat a jak dosáhnout co nejlepších výsledků. Kurzy se konají v aterliéru Studia Kredenc. Veškeré podrobné informace získáte po zakoupení produktu.

Upozornění: sada není kompletní, neobsahuje pomůcky které lze běžně zakoupit v obchodech, pro doplnění doporučuji zakoupit např. ještě: halogenovou lampu 500W nebo 1000W, horkovzdušnou pistoli, vysokotlaký čistič tzv. WAPka etc...

SADU VYRÁBÍM A KOMPLETUJI NA OBJEDNÁVKU, DOBA DODÁNÍ JE CCA 2 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ A UHRAZENÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET. SADU NEPOSÍLÁM POŠTOU, POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ PŘI KURZU, KTERÝ PROBĚHNE PO DOMLUVĚ VE STUDIU KREDENC V PRAZE 10 - VRŠOVICÍCH.

#BONUS č.2: k sadě zdarma kvatitní zelená řezací podložka s rastrem a pravítkem, formát 600x450mm!!! 

K sadě doporučuji ještě zakoupit pomůcky, které lze běžně zakoupit v obchodech např. halogenovou lampu 500W nebo 1000W, horkovzdušnou pistoli, vysokotlaký čistič tzv. WAPka.

SADU VYRÁBÍM A KOMPLETUJI NA OBJEDNÁVKU, DOBA DODÁNÍ JE CCA 2 AŽ 3 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ A UHRAZENÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET. SADU NEPOSÍLÁM POŠTOU, POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ PŘI KURZU, KTERÝ PROBĚHNE PO DOMLUVĚ V ATELIERU PRAZE 10 - VRŠOVICÍCH.

Pro veškeré další informace mě neváhejte kontaktovat poštou. 

Pozn.: Informujte se prosím o dostupnosti a skladových zásobách před objednáním.