SÍTOTISK STARTER KIT - textil

8 999,00 Kč

 Krednec.org nabízí sadu "Sítotisk Starter Kit" pro začátečníky, kteří si chtějí sami v domácích podmínkách vytvářet vlastní sítotiskové šablony. Sada obsahuje všchny potřebné pomůcky, které si běžně nekoupíte např. v obchodech výtvarnými potřebami.. Všechny nástroje jsou ručně vyráběné a doplněné profesionálními komponenty.

Sada obsahuje:

- ruční ovrstvovací korýtko z nerezu (šířka 340mm)

- 3x kvalitní dřevěný rám o rozměrech vnějších 460 x 570 mm se sítovinou 63T - využitelná tisková plocha o formátu A3+ (síla napnutí sítoviny je 10N). Sítoviny jsou vhodné hlavně na textilní tisk.

- 2x těrka jasanová dřevěná s profi gumou 6x55mm (tvrdost 80 shore) 15 a 26 cm

- fotocitlivá emulze univerzální nebo na vodové barvy 1 l

- fixační lepidlo ve spreji pro snazší ruční tisk

- kontrastní spray na předlohy vytištěné na pauzák či folii

- odvrstvovač na šablony 1 l

- 2x plastizolová nebo vodová barva 250 g (černá a bílá)

- 1x speciální ekologický čistič na barvy (0,5l)  Nově v sadě!!!

- 3x paleta na navlékání triček (malá, veklá, rukávník)

- špachtle, lepicí páska, rukavice, houbička a další drobné pomůcky...

================================================

KURZ ZDARMA PRO 2 OSOBY!!!

K sadě dostanete ZDARMA celodenní individuální kurz sítotisku pro 2 osoby, kde se naučíte jak přesně s těmito věcmi pracovat, na co si dávat pozor, čemu se vyvarovat a jak dosáhnout co nejlepších výsledků. Kurzy se konají ve Studiu Kredenc.  (Nabídku kurzu zdarma lze uplatnit jen jednou pro 1 až 2 osoby a nelze odečíst od ceny pokud ji nevyužijete! :) Veškeré podrobné informace získáte po zakoupení produktu.

Upozornění: sada není kompletní, neobsahuje pomůcky které lze běžně zakoupit v obchodech/hobbymarketech, pro doplnění doporučuji zakoupit např. ještě: halogenovou lampu 500W nebo 1000W, horkovzdušnou pistoli, vysokotlaký čistič tzv. WAPka etc...

SADU VYRÁBÍM A KOMPLETUJI NA OBJEDNÁVKU, DOBA DODÁNÍ JE CCA 2 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ A UHRAZENÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET. SADU NEPOSÍLÁM POŠTOU, POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ PŘI KURZU, KTERÝ PROBĚHNE PO DOMLUVĚ V ATELIERU STUDIA KREDENC V PRAZE 10 - VRŠOVICÍCH.

#BONUS č.2: k sadě zdarma kvatitní zelená řezací podložka s rastrem a pravítkem, formát 300x450mm!!! (pouze do vyčerpání zásob)

 

SADU VYRÁBÍM A KOMPLETUJI NA OBJEDNÁVKU, DOBA DODÁNÍ JE CCA 2 AŽ 3 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ A UHRAZENÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET. SADU NEPOSÍLÁM POŠTOU, POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ PŘI KURZU, KTERÝ PROBĚHNE PO DOMLUVĚ V ATELIERU V PRAZE 10 - VRŠOVICÍCH.

Pro veškeré další informace mě neváhejte kontaktovat poštou. 

Pozn.: Informujte se prosím o dostupnosti a skladových zásobách před objednáním.